HAKKIMIZDA

Aralık 2004 tarihinde biz Çiğdem Ergül ve Suna Polat; konuşma terapisi ve psikoloji gibi birbirini tamamlayan mesleklerimizi aynı çatı altında sürdürmek, bilgi, birikim ve deneyimlerimizi paylaşmak, 0-12 yaş çocuklarına yönelik ortak hizmetler sunmak amacı ile Günışığı Çocuk Merkezi’ni kurduk. Ekibimize katılan arkadaşlarımızın sayısının artması ile birlikte, Gelişim Psikolojisi, Klinik Psikoloji, Konuşma ve Dil Terapisi, Duyu Bütünlemesi Terapisi / Ergoterapi gibi farklı uzmanlık alanlarını aynı çatı altında buluşturma olanağı bulduk.

Avrupa yakasında aileler Günışığı Akatlar’a başvurabilirler.

Yeni bilimsel bilgi ve gelişmeleri takip ederek, yenilikleri uygulama alanlarına entegre eden, kendini geliştiren ve üç dilde (İngilizce, Türkçe ve Almanca) terapi veren bir ekibiz.

MİSYONUMUZ

Çocuğun gelişimini destekleyerek, en yüksek kapasiteye ulaşmasına yol açmak, böylece çocuk ve ailenin yaşam kalitesini arttırmak, kendi alanında, örnek bir kuruluş olmak; Türkiye’de ve dünyada gelişmeleri yakından izlemek, etkinliğini ve başarısını kanıtlamış yeni yaklaşım ve yöntemleri çalışmalarımıza adapte etmeye devam etmektir.

Sevgili Anne ve Babalar;
2005 Ocak ayından bu yana bizlere duyduğunuz güven, işimizi yaparken “en iyi” ve “en mükemmel” yolu bulmamızda bize yol gösterdi. Sizlerin verdiği destekle yolculuğumuza devam ediyoruz… Sonsuz teşekkürler…